אודות

את נאור גרופ הקים וייסד נאור שר, יועץ נדל"ן ומלווה בעלי נכסים נדל"ניים  פרטיים, מסחריים ומלונאים.

הקמת העסק הגיעה מתוך מקום של תשוקה ושליחות גדולה ללוות בעלי נכסים ולהקנות להם מענה מקצועי, טיפול יסודי וכמובן שקט נפשי בכל הנוגע לנכסים יקרי הערך שלהם, שחייבים להיות מטופלים באופן הטוב ביותר לרווחתם הכלכלית והנפשית.

נאור שר הינו חלק ממשפחת נדל"ן מוכרת ומוערכת בעולם הנדל"ן והמלונאות בקנדה וארה"ב, כך שהחיבור העמוק עם עולם הנדל"ן מגיע כבר מהבית. 

טבילת האש הראשונית של נאור הייתה בקנדה, הייתה אינטנסיבית וגדושה וכללה ניהול של נכסים ועבודה בתור מנהל צוות במלון במגוון מחלקות שונות.

עם חזרתו לארץ, לקח נאור חלק משמעותי בבניית בית מלון בוטיק בתל אביב, הפעיל ועובד מצוין עד היום, והתקדם לדירקטור פעיל, מורשה חתימה ונציג בעלים במלון ומשמש בתפקיד זה עד היום.

כמו כן, החליט כי ישראל זה הבית ושהגיע הזמן להקים את העסק שלו ולאפשר לחברות, פרטיים ויזמי נכסי נדל"ן שונים להנות מהשירותים המקיפים שלו הכוללים: פגישות שונות עם ספקים / ועד בית / אנשי מקצוע, ניהול התשלומים והצ'קים (בין אם לדיירים או לספקים), מענה שוטף לשאלות קשות ומורכבות, טיפול באישורי בניה, עבודה מול עיריות, עבודה מול עורכי דין, מענה שוטף לשוכרים, בדיקת גובה השכירות ביחס לשוק והעלתו לפי הצורך, קביעת מחיר השכירות, הורדת הוצאות  וכל אלו על מנת לתת את המענה המקיף ביותר לבעלי הנכס, לטובת השקט הנפשי והביטחון שלהם.

"התפקיד שלי הוא להוות גורם חיצוני וקרוב לליבו של בעל הנכס, בין אם יש לו נכס אחד או מספר רב של נכסים. לכאן או לכאן, כל לקוחותיי יזכו לקבל מעטפת 360 לכל מה שנדרש לטובת ניהול נכס נדל"ני על הצד הטוב ביותר, כך שיוכלו להתפנות באמת לכלל עיסוקיהם השונים, ותוך שחרור שלהם מתלות הבירוקרטיות וההתעסקויות הרבות הנלוות לתהליך."

- נאור שר

אם אתם מחפשים את האיש שלכם, שיתן לכם את הביטחון שאתם מחפשים בכל הנוגע לנכסי הנדל"ן שלכם, הגעתם למקום הנכון.

יש מי שידאג לנכסים שלכם בצורה הטובה והמקיפה ביותר.

צרו איתי קשר למידע נוסף