השירותים שלנו

01

ניהול נכסי נדל"ן

ניהול נכס נדלנ"י יחיד או מספר נכסי נדל"ן לדיור, סחר, עסקיים או בתי מלון. השירות כולל ניהול שוטף ומקיף של כל צרכי בעל הנכס. למעשה, אנחנו הופכים להיות הגורם הישיר מטעמו של בעל הנכס אשר מנהלים את כל הנוגע בדבר הנכס, בין אם: פרסום הנכס במדיה, תמחור שכירות הנכס, מציאת שוכרים ראויים, ניהול תשלומי השכירות השוטפים, התנהלות מול גורמים חיצוניים וספקים במידת הצורך במקרים של תקלות בדירה או בנכס הנדלני, סיכום פגישות ועד ועוד. 

איש הקשר מטעמנו ידאג להעניק מעטפת 360 המעניקה שקט נפשי מלא לבעל הנכס, כך שיוכל להתעסק בחייו וענייניו בידיעה שנכס הנדל"ן שלו מטופל מא' ועד ת'.

בכל הנוגע למכירת הנכס הנדל"ני שלכם, יש צורך באיש מקצוע מיומן ומנוסה שילווה אתכם במקצועיות שלב אחר שלב, תהליך אחר תהליך, תוך טיפול כולל ובדיקות מול כל הגורמים הרלוונטים הקשורים בנכס שלכם, טיפול במיסוי, הבנת הצרכים שלכם, היכרות עם מצבכם הפיננסי וכל אלו לטובת השלמת תהליך מכירת נכס בצורה לא פחות ממושלמת, כך שתוכלו להיות בטוחים ושלמים שתהליך הנכס היקר ביותר אשר ברשותכם ככל הנראה, נמכר כהלכה וברווח המקסימלי ביותר שתוכלו.

02

ליווי במכירת / רכישת נכסים

03

ניהול וייעוץ בהקמת מלונות

בין אם אתם מתכננים הקמה של מלון מאפס ובין אם יש לכם מלון קיים שצריך להתנהל כמו שצריך מבחינת הצוותים, התפעול, הלוגיסטיקה וכל הנדרש, יש לכם על מי לסמוך. 

נאור שר, בעל דיפלומה של לימודי מנהל מלונאי בכיר בבית ספר לתיירות בישראל מטעם אוניברסיטת חיפה, משמש כיום כנציג בעלים ודירקטור פעיל ומקבל החלטות בבית מלון בוטיק בתל אביב. נאור רכש ניסיון רב בניהול מלונות בקנדה והודות לכך מעניק לכם ייעוץ מקצועי לטובת ניהול והקמת מלונות על הצד הטוב, הרווחי והמוצלח ביותר. 

ברשותנו ניסיון רב בפעילות הנוגעת להתחדשת עירונית.

אנו קידמנו פרויקטים מסוג תמ"א הכוללים הריסה של בניין ישן ובנייה של בניין חדש עם מספר דירות רב יותר. תפקידנו הוא ללוות את הדיירים בכל שלבי הפרויקט, כלומר: לאגד את בעלי הדירות בנכס המשותף,  לערוך כנסים, לאתר יזם וקבלן לפרויקט, לבחור עורך דין ומפקח, וכל אלו תוך שקיפות מלאה לדיירים. 

בנוסף, אנו נהיה הגורם האחראי על יצירת משא ומתן מטעם בעלי הדירות אל מול הקבלן בנושאים שונים, ביניהם: ניצול מקסימלי של זכויותיהם, קבלת מפרט עשיר ככל הניתן,  עבודה מול עורך הדין הנבחר של בעלי הדירות לצורך ניסוח הסכם משפטי הוגן וסיוע בבחירת נציגות ועד עדכון שוטף לכל הדיירים על שלבי ההתקדמות לאורך כל הדרך .

04

התחדשות עירונית

מעוניינים במידע נוסף?

נשמח לשמוע מכם ולתאם פגישת ייעוץ